Topluluk pazarı

Diğer üyelerle mal ve hizmet alışverişi, kiralaması, takası ve paylaşımının yapıldığı bir yerdir

Bu pazar Sharetribe platformunun altyapısını kullanmaktadır. Sharetribe ile kendi pazar sitenizi kolayca yaratabilirsiniz. Bu ücretsizdir ve sadece birkaç dakikanızı alır. Ayrıntılı bilgi için Buraya tıklayın!

SUPERFRESH - HERKES İÇİN MÜKEMMEL

90883789_535226377133908_7108744703985582080_n.jpg

ClearKarma ailenizle birlikte değerli zamanınızın tadını çıkarabilmenizi sağlar, iyi bir kahvaltı veya geleneksel akşam rulosu kaçırmasınız. Bölgenizden taze pişmiş ürünlerin yanı sıra meyve ve sebzeleri doğrudan kapınıza getiriyoruz. Franchise'larımız Fransa ve İspanya'da zaten etkin bir şekilde kurulmuş ve bunları Avrupa'da daha da yaygınlaştırmak istiyoruz.

Haftadan haftaya ClearKarma, memnun müşterilerimizin evlerine sağlıklı ve keyifli bir kahvaltı ve atıştırmalık için rulo, havuç, kruvasan, elma, ekmek ve daha birçok taze ürün sunmaktadır.

Başarımızı belirleyici unsur: Tüm pişmiş ürünler bölgenizdeki özenle seçilmiş esnaf fırınları tarafından her gün taze olarak üretilir, sebzeler sevgiyle yetiştirilir ve hasat edilir - 

Gıda şeffaflığı ve izlenebilirlik vizyonumuza hizmet etmek için uluslararası uzmanlardan oluşan üst düzey bir ekibiz. Gıda, teknoloji, tasarım, risk yönetimi ve satış / pazarlama alanlarında çeşitli geçmişlere sahip disiplinler arası ekiplerde çalışmaktan zevk alıyoruz.

“Clear” in anlami   “şeffaf’ ,  “Karma” ise  “sorumlu eylem” anlamına gelir. Adımız tam olarak sizin için ne istediğimizi ve neyi temsil ettiğimizi kapsar. Üreticiler, tüketiciler ve dağıtım ortakları için değer yaratmak istiyoruz.

Supported by

Screen Shot 2020-03-31 at 10.34.23 AM.png
VİZYONUMUZ

ClearKarma'nin vizyonu mutlu çiftçiler ve en taze yiyecekleri paylaşan yerel topluluklar arasındaki kolay bağlantıları kutlamaktir: “mutlu bir dünya için ClearKarma aracılığıyla mutlu çiftçiler”

MISYONUMUZ

Mutlu ve sevecen gıda tedarik zinciri ilişkilerini destekleme misyonumuzun dünyanın en büyük sorunlarını çözebileceğine inanıyoruz. Misyonumuz, gıda üreticilerini ve yerel tüketicileri yakınlaştırarak aile çiftliklerinin daha adil bir fiyata satmasına yardımcı olmak ve daha fazla müşterinin taze yiyecekleri kolayca  erişmesini sağlamak için amiral gemisi ClearKarma Market çözümümüzle başlar.  Gıda egemenliğini destekleyerek yerel  düşünüyoruz ve aynı zamanda dağıtım ağımızı ve pazar yerlerimizi hızlı çoğaltma ve yerelleştirme ile tasarlayarak küresel hareket ediyoruz. 

İsletmeler için

Gıda veri platformumuz sizi gıda endüstrisindeki herkese ve tüketiciye kadar bağlar. İster gıda üreticisi  veya  distribütör olun, ister direk tüketiciye satan  bir restorankantinfırın olun...

Veri yönetiminiz çok şey elde etti

 • Kolay,

 • Daha güçlü

 • ve Birbirine bağlı!

Çözüm

ClearKarma üreticileri, distribütörleri, gıda hizmetlerini (restoranlar, kantinler vb.) ve tüketicileri birbirine bağlayan bir platformdur. 

CLEARKARMA FRANCHISE AĞI

ClearKarma teslimat hizmetleri, gelecek başarısi için bir reçetedır. Taze fırın ürünleri, meyve ve sebze günlük dükkanda olduğu gibi fiyatlarla kapınizin önünde . Müşterilerimiz buna bayılıyor! Çünkü sadelik ve zevk almak en büyük insan ihtiyaçları arasındadır.

10 yılı aşkın bir süredir kurucu ortaklarımız Sylvie Chin ve Wolfgang Dvorak, eve teslimat hizmetinde pazar lideri ile başarılı bir şekilde çalışmaktadır. Franchise firması Viyana ve çevresinde şimdiden 1.000 hanenin ihtiyacini karşıladı. 

AVANTAJLARINIZ:

 • Franchisor'dan kanıtlanmış konsept

 • Birey için girişimcilik riskinien aza indirgemek

 • Know-how ve kapsamlı sinerji etkisi

 • İş ve teknik danışmanlık ve eğitim

 • Satın alma avantajları

Müsteriler icin

BU KADAR BASIT ÇALIŞIR::

KAYIT  http://market.clearkarma.com

Lütfen buraya kaydolun. Hizmetimizin bölgenizde mevcut olup olmadığını kontrol edeceğiz.

SİPARİŞ

En sevdiğiniz ürünleri seçin ve istediğiniz miktarı ve teslimat tarihini girin.

VE KEYFİNİ CIKAR 

IMG_20200320_115506.jpg

TIK TIK, KAHVALTI GELDI!

Sabah erkenden  değerli vakit kazanırsınız ve huzur içinde taze ve sağlıklı bir kahvaltının tadını çıkarabilirsiniz. 

Kahvaltı teslimatı

Kahvaltıda  taze pişmiş ürünler istediğinizde- ClearKarma onları kapınızin  önüne getirir.  Her hafta bir veya daha fazla günde, hafta içi ve hafta sonları. Kendinizi fırıncı gezicisi kaydedin ve sabah erkenden değerli zamanınızı kazanın.

ClearKarma, kahvaltı severlere bölgesel el yapımı fırınlarından gelen hamur işleri ile zamanında ve güvenilir bir şekilde tedarik etmektedir.

Kendi evinizde taze pişmiş ürünler, taze meyve ve sebze ile keyfini çıkarın.


Tüm avantajlarınızı görün

Výstřižek.PNG

Neden Biz?

Bizi Seçmenin 3 Nedeni

fresh-vegetable-in-market-3714083.jpg

Taze Gıda

En kaliteli ürünlere sahip olan yerel  çiftçilerin ürünlerine odaklanmak.

sharing-cherry-tomatoes-3184188.jpg

Uygun Fiyatlar

Çok lezzetli ucuz yiyecekler. Güne başlamanın veya sevdiklerinizle paylaşmanın en iyi yolu.

handy-wicaksono-brizG9kR6qI-unsplash.jpg

Hızlı Teslimat

Önümüzdeki günlerdeki  teslimatlar için seçeneğimiz var - kahvaltınız ertesi sabah için bekliyor olacak

Ekip
WhatsApp Image 2020-03-29 at 2.07.57 PM.jpeg

Gıda şeffaflığı ve izlenebilirlik vizyonumuza hizmet etmek için uluslararası uzmanlardan oluşan özel ve tecrübeli bir ekibiz. Gıda, teknoloji, tasarım, risk yönetimi, satış ve pazarlama gibi çeşitli geçmişlere sahip disiplinlerarası ekiplerle çalışmaktan keyif alıyoruz.

Yaşamak için daha iyi ve sürdürülebilir bir yer yaratmak isteyen proaktif, iletişimsel, eko-bilinçli bir insan mısınız? O zaman bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin. Değerlerimizi birlikte paylaşalım, gelin ve takımımızın bir parçası olun!

Tutum

“Clear” anlami "şeffaf" ve “Karma” nin anlami  ‘sorumlu eylem’ dir. Adımız sizin için tam olarak ne istediğimizi ve neyi temsil ettiğimizi kapsar.  İzlenebilirlik, güven ve haritalama sorumlulukları, gıda şirketleri, tüketiciler ve dağıtım ortakları için değer yaratmak istediğimiz temeldir. Tutum ve faaliyetlerimiz sayesinde güçlenme, dürüstlük, işbirliği, barış ve sadelik gibi değerleri büyütmek ve yaymak istiyoruz.

Güçlenme

Özgürlük, destek ve kontrol arasındaki dengeyi anlıyoruz. Teşvik ve hafif bir dokunuş genellikle başkalarına ve bize ilham vermek için en iyi yoldur.

Bütünlük

En yüksek ilkelere göre yaşıyoruz. Ne kadar beklemek  ya da fiyat ne kadar yüksek olursa olsun, hiçbir şey temiz bir vicdan daha değerli değildir. Etik olarak boyun eğmez, dürüst ve ilham verici bir güven içinde ne demek istediğimizi söylemek, davranışlarımızı sözlerimizle eşleştirmek ve eylemlerimizin sorumluluğunu almak amacımızdır. 

Işbirliği

Başarıyı getirmek ve sağlamak için gerekenleri, doğru zamanda, doğru yerde ve olumlu bir zihin durumunda görmek için duru bir görüşe  sahibiyiz. Organizasyonumuz ve toplumumuz içinde takım çalışmasının değerine ve işbirliği nezdinde ki çabanın ruhuna inanıyoruz. Birlikte herkes daha fazlasını başarır.

Barış

Kalbimiz ve amacımız barıştır. Kendimizle ve dışarıdaki dünyayla barış içindeyiz. Ekibimiz içinde ve ortaklarımızla en yüksek saygı ve kabulle şeffaf ve şiddet içermeyen iletişim uyguluyoruz.

Sadelik

Biz tüm süslü ve sahte övünç desteklerinden özgürüz. Her şeyi özgür ve gerçek olana yakın tutmak için basit tutuyoruz. Sadelik, savurganlık, lüks ve karmaşıklıktan özgürleşmektir.

Eylemler

KURULUŞUMUZDA NASIL HAREKET ETTIĞIMIZ VE ÇALIŞTIĞIMIZ, DÜNYADAKI DIŞ EYLEMLERIMIZI VE ETKILERIMIZI YÖNLENDIRIR.

 • ÇEVIK ŞİRKET

  ClearKarma organizasyonel çeviklii olan bir şirkettir. Bu, stratejimizi, yapımızı, süreçlerimizi, çalısanlarımızı ve teknolojimizi yeni fırsatlara ve değer yaratmaya göre hızla yeniden yapılandırabileceğimiz anlamına gelir. .

  Çevik bir şirket olarak sürekli değişen dünyaya hızlı bir şekilde uyum sağlıyor ve pazar ihtiyaçlarını karşılıyoruz.

 • KÜRESEL ETKİ İÇİN YETENEKLERİNE  GÖRE DAĞITILAN TAKIM

  Ekip üyelerimiz, nerede yaşarlarsa yaşasınlar en iyi yeteneklerin ortak zekasından yararlanmak istediğimiz için tüm dünyaya yayılmıştır. Bu karışım bize birçok noktayi işitme yeteneği verir ve bu bize bir çok yetenekli ve becerikli insanlari biraraya getirir.

  Bu, dağıtılmış ekibimizin günlük stand up toplantımız aracılığıyla verimli bir şekilde işbirliği yapmasına yardımcı olacak çevik metodolojilerin yanı sıra işbirliği teknolojileri, açık ve olumlu bir kültür ile mümkün olmaktadır.

 • GIDAYI, SAĞLIĞI VE TOPLUMU  ETKİLEYEN

  ClearKarma açlığı bitirebileceğimize inanıyor: Evet! Dünyamızın dünyadaki tüm insanları besleyecek kadar yiyeceği olduğuna inanıyoruz. Ancak, gıda atıklarını ve sürdürülebilir metodolojileri yeniden gözden geçirmemizle mümkündür.

  Bunun için Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma hedeflerinden biri olan Sıfır Açlığı destekliyoruz. Ve bu hedef de hedefimiz haline geldi: Hizmetlerimiz ve ürünlerimiz, yetersiz beslenmenin gizli açlık sorununu çözmeye, insanların canlı bir sağlık için beslenmeyi daha iyi anlamalarına yardımcı olmaya ve gıda üretimi ve tüketiminin çevre üzerindeki etkisini azaltmaya yardımcı olmaya odaklanmıştır. Başka bir deyişle, "Sıfır açlık - gezegene ve insanlara sıfır zarar" hedeflerimizi takip ederken bir fark yaratmak için her gün uyanıyoruz.