Çözümler

İster çiftçi ister fırıncı olun, yerel işletmeleri destekliyoruz, işte tam aradığınız şey!

pexels-photo-977890.jpeg

Amacımız sizi bir müşteri tabanına bağlamak ve size uygun fiyatlarla satış yaparak ölçeklendirme imkanı sunmaktır. Ayrıca küçük ölçekli çiftçiliğin desteklenmesi, biyolojik çeşitliliğe katkıda bulunarak, arıların korunmasına büyük katkı sağlayan az miktarda pestisit ihtiyacı ile yüksek çevresel etkiye yol açmaktadır. Gerçekten de taze ve besleyici gıdalara erişim bir lüks değil, bir zorunluluktur.

Üreticilerimizin listesi şimdilik o kadar da uzun değil, 4 küçük işletmeden oluşuyor ve sizleri bekliyor. Özellikle aile çiftliklerine, geleneksel fırınlara ve pizzacılara bakıyoruz.

Nasıl çalışır?

1. mevcut ürünlerimizi bizim pazar yeri yerleştirin http://market.clearkarma.com/.

2.Siparişleri almak için seçilen saatte günde bir kez hazırlayın: dükkan kapanmadan önce aynı gün, gece geç saatlerde veya ertesi sabah ev teslimatları için. saat 17: 00'den itibaren taze ekmek için fırınlarda ve taze yiyecekleri doğrudan kapınıza getirin

Clear Clear ile büyütün ve büyütün

Teknoloji

PAZAR YERİ

ClearKarma, bir çevrimiçi mağaza işleten normal iş yerine bir pazar yeri işletir. Pazar yerleri, pazar yerlerinin satıcıları platformlarında satış yapmaya davet etmesi bakımından çevrimiçi mağazalardan farklıdır. Daha basit bir deyişle, çiftçileri, fırıncıları ve diğer gıda üreticilerini platformumuzda satmaya davet ediyoruz, bu şekilde müşterilere ve gıda üreticilerine alternatif bir gelir kaynağına sahip olabilmek için daha büyük bir envanterimiz var.

ANA VERİ YÖNETİMİ

Teknolojimiz, yeni teknolojiden yararlanarak ve mobil ve akıllı uygulamalar aracılığıyla tüketicilerle iletişim kurarak bileşenlerin gelişmiş yollarla tanımlanmasını ve izlenmesini sağlayan benzersiz bir Büyük Veri Sınıflandırmasına sahiptir.

Farklı olarak, CK zorunlu "büyük gıda referans verilerini" takip eder, ardından otomatik veri toplama metodolojileri ile tüm gıda tedarik zinciri için benzersiz bir gıda kaydı oluşturmak üzere blok zincirinde korur. Bu yeni, benzer bir yaklaşıma sahip başka bir proje henüz mevcut değil, bu nedenle değer yaratmayı artırmak için kapsamlı bir araştırma yapılmasını ve aynı zamanda denetim, uyarı gerektiren diğer sektörlere ölçeklendirmek için sağlam ve kapsamlı bir uygulama planı üretmenin temeli olarak yenilikçi para kazanmayı değerlendirmeyi gerektiriyor. ve kaynak.

BLOCKCHAIN

Blockchain teknolojisi yıkıcı olarak hiperleştiriliyor. Çok yeni olduğu için, para kazanma potansiyeline sahip uygun kullanım durumlarını bulmak için kritik pilot uygulamalara ve potansiyel müşterilerle birçok görüşmeye ihtiyaç vardır.

CK referans gıda sicili, tedarik zinciri boyunca sürtünme veya engelleri azaltma, gıda izlenebilirlik maliyetini azaltma ve tüketiciler için uyumlu bilgileri güncelleme ve yayınlamada blok zinciri avantajlarından yararlanmak için tüm şirketleri, özellikle küçük şirketleri desteklemek istiyor.

YAPAY ZEKA (AI)

"Yapay zeka" terimi, bir makine, insanların genellikle "öğrenme" ve "problem çözme" gibi diğer insan zihinleriyle ilişkilendirdiği "bilişsel" işlevleri taklit ettiğinde uygulanır. ClearKarma'da bu kapsamı görüntülerin ve konuşmaların otomatik olarak tanınmasını, analizini, akıl yürütmeyi, öğrenmeyi, iletişimi ve görselleştirmeyi kapsayan daha geniş bir şekilde anlıyoruz. Misyonumuzun ve faaliyetlerimizin yapay zekayı güçlü bir şekilde kullanabileceğini ve bu nedenle uygulamalı araştırmamızın daha güvenli gıda seçimlerini desteklemek için veriyi nasıl anlamlandırabileceğimizin sınırlarını zorladığını öğrendik. Şu anki yapay zeka kullanımımız akıllı ve otomatik çeviri, analiz, doğrulama, kişiselleştirilmiş öngörüler ve yayıncılık sunmaktır.

OCR METİN TANIMA

ClearKarma, 8 yılı aşkın bir süredir son derece hassas OCR (Optik Karakter Tanıma) metin tanıma teknolojisini geliştirmiştir. Pazar alanımızdaki herhangi bir rakipten% 40 daha doğruyuz.

Bu teknolojinin toplama / tarama gibi birçok kullanımı vardır:

Envanter kontrolünü daha hızlı gerçekleştirmek için sayfa veya teslimat sayfası sipariş etme

Gıda etiketi bilgisi

Tarifler

Menü