ClearKarma'nın vizyonu, misyonu, etkisi ve değerleri

Clearkarma'nın vizyonu, mutlu çiftçiler ve en taze yiyecekleri paylaşan yerel topluluklar arasındaki kolay bağlantıları kutluyor: "Mutlu bir dünya için ClearKarma aracılığıyla mutlu çiftçiler". Mutlu ve şefkatli gıda tedarik zinciri ilişkilerini destekleme misyonumuzun dünyanın en büyük sorunlarını çözebileceğine inanıyoruz. Misyonumuz, gıda üreticilerini ve yerel tüketicileri aile çiftliklerinin daha uygun fiyata satmalarına yardımcı olmak ve daha fazla müşterinin taze gıdalara kolayca satın almasını ve bunlara kolayca erişmesini sağlamak için yaklaştırarak amiral gemisi ClearKarma Market çözümümüzle başlar. Gıda egemenliğini destekleyerek yerel düşünür, aynı zamanda dağıtım ağımızı ve pazarlarımızı hızlı çoğaltma ve yerelleştirme için tasarlayarak küresel hareket ederiz.

Bu amaca ulaşmak için, yerel taze gıdalar için bir dağıtım platformu ve franchise ağını genişletiyoruz ve daha fazla şeffaflık, gıda güvenliği ve rahatlığı için pazar yerleri, yerel lojistik merkezleri ve otomasyon standartları aracılığıyla gıda tedarik zincirlerini kısaltıyoruz. O zaman güçlü çözümümüz, taze gıda talebini ve arzını daha iyi planlamak için gerekli bilgileri toplamak ve sağlamak için benzersiz bir konumda olacak ve sonuçta daha iyi fiyatlar ve önemli ölçüde daha az gıda atığı veya karbon emisyonu elde edilecek. Buna ek olarak, küçük ölçekli çiftçiliğin desteklenmesi, biyolojik çeşitliliğe katkıda bulunarak, arıların korunmasına büyük katkı sağlayan pestisitlere çok az ihtiyaç duyarak yüksek çevresel etkiye yol açar.

ClearKarma'nın faaliyetleri yalnızca yerel ekonomiye ve çevreye fayda sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yerel gıda tedarikinin dayanıklılığını ve güvenliğini de güçlendirir. Nitekim, özellikle kırsal alanlarda günlük bakkaliye ürünlerinin uygun bir şekilde dağıtılması, yalnızca yaşam kalitesi ve kırsal çöllerden kaçınmak için ana faktör değildir, aynı zamanda tüm bölgelerin küresel salgınlara, gıda kirliliğine veya doğal afetlere karşı direncini artırır, yerel bir ağ aracılığıyla gıda veya ilk yardım tedariki sağlar. . Tüketiciler için, gıdaya ve eğitime kolay erişimin, herkesi daha sağlıklı ve daha sürdürülebilir bir yaşam tarzı izleme konusunda güçlendirebileceğine inanıyoruz. Gerçekten de taze ve besleyici gıdaya erişim bir lüks değil, bir gerekliliktir.

Sizi, seçtiğimiz temel değerlerimizle etkileşime girerek bize katılmaya ve mutlu ilişkiler kurmaya davet ediyoruz:

Yenilik: Sürekli gelişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayan sistemli çözümler bulmaya ve tedarik zincirinin mevcut durumuna meydan okumaya sürekli çalışıyoruz;

Şeffaflık: Doğrulanmış bilgiler aracılığıyla açık ve güvenilir seçimleri desteklemek istiyoruz;

Mükemmellik: Ağlarımızın kalitesini ve uzmanlığını artırmak için en iyi uygulamaları sağlıyoruz.